Додайте товари до списку бажань
0

Ортез променево-зап'ясткового суглоба

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

При виконанні різних вправ на руки великому навантаженню піддається променево-зап'ястковий суглоб, розташований в районі кисті. Через це є висока можливість пошкодити його, особливо якщо спортсмен має недостатню кількість досвіду і виконує деякі елементи неправильно. Також суглоби, розташовані в кисті, можуть отримувати мікротравми не тільки у спортсменів, а й у людей, які працюють у певних галузях. Щоб убезпечити себе від пошкоджень або скоротити процес відновлення, слід використовувати бандаж - ортез на променево-зап'ястковий суглоб. Але як правильно підібрати потрібну модель?

Кому може знадобитися бандаж - ортез променево-зап'ястковий суглоб

Найчастіше бандаж - ортез на променево-зап'ястковий суглоб може знадобитися спортсменам. Однак ним користуються люди з наступних професій:

 • касири;
 • офісні працівники;
 • музиканти;
 • кіберспортсмени.

Справа в тому, що у них суглоби кисті теж зазнають великих навантажень. А оскільки в цьому місці відсутня велика кількість м'язів та тканин, при зовнішньому впливі весь тиск припадає саме на нього.

Також бандаж - ортез може знадобитися будь-якій людині, яка отримала травму. Її можна заробити навіть за незначного падіння, невдало виставивши руку. І тоді потрібно підібрати правильну модель. Більшість із них представляють конструкцію, що одягається на руку. Між великим і вказівним пальцем є петля, яка дає бандажу - ортезу йти убік ліктя. Решта є рукав з застібками, який щільно обволікає суглоб і не дає йому змінювати положення.

Класифікація бандажів - ортезів за жорсткістю

Бандажі - ортези на променево-зап'ястковий суглоб мають класифікацію за рівнем жорсткості:

 1. Легкі. Найчастіше являють собою еластичний бинт, який намотується на руку. Також існують моделі, що є рукавичкою без пальців. Вони використовуються для профілактики від пошкоджень та під час відновлення від несерйозних пошкоджень. Такі бандажі – ортези знижують навантаження під час вправ.
 2. Напівжорсткі. У конструкцію таких моделей входять вставки з алюмінію та пластику. Для покращення фіксації бандажі - ортези оснащені застібками або липучками. Після установки конструкції суглоб приймає правильне положення, завдяки чому прискорюється відновлення від травми.
 3. Жорсткі. Використовуються для відновлення від серйозних травм. Після установки кисть руки повністю у нерухомому стані. На період використання людині бажано відмовитися від будь-яких навантажень та активностей. Жорсткий бандаж - ортез при правильному підборі моделі здатний повністю замінити гіпсову пов'язку, при цьому він буде набагато зручнішим у використанні.

Також в окрему категорію іноді виділяють бандажі - ортези із фіксаторами для великого пальця, бандаж для ліктьового суглобу. Хоча це не відноситься до променево-зап'ясткового суглоба, при певних травмах може знадобитися його знерухомити.

Матеріали для виготовлення бандажів - ортезів

Оскільки бандажі - ортези відносяться до медичних виробів, вони мають бути не лише ефективними при лікуванні, а й гігієнічними. Через це під час виготовлення використовуються певні матеріали.

В якості тканини використовуються ті, що мають наступні властивості:

 • щільний пластик, що не має електромагнітних властивостей;
 • гелеві полімери, що є еластичними;
 • алюмінієві пластини, що підвищують рівень фіксації суглоба;
 • фіксуючі застібки з алюмінію або пластику, що дозволяють краще зафіксувати виріб на руці.

Залежно від конструкції бандаж - ортез використовується для лікування та профілактики певних травм та захворювань.

Коли може знадобитися бандаж - ортез на променево-зап'ястковий суглоб

Використовувати бандаж - ортез необхідно у таких випадках:

 • при отриманні травм;
 • утворенні тунельного синдрому;
 • появі запальних процесів;
 • при артриті та артрозі суглобів;
 • при відновлювальному процесі після травм.

До травм, під час яких необхідно використовувати бандаж - ортез, належать:

 1. Розтягнення та розриви зв'язок. Зазвичай вони супроводжуються сильним болем, пухлинами та гематомами. Під час відновлювального процесу потрібно встановити жорсткий бандаж - ортез та повністю знерухомити кисть руки.
 2. Вивихи, під час яких ушкоджуються зв'язки, відбувається зміщення кисті. Якщо травма виявляється особливо серйозною, рука зовсім не може рухатися. В цьому випадку фіксатор ставиться на 2-3 тижні, під час яких кисть залишається нерухомою.
 3. Переломи та пошкодження, пов'язані з падінням. Часто перед відновлювальним процесом проводиться операція. Потім, як бандаж - ортез використовується еластичний джгут або напівжорсткий фіксатор.

Враховуючи ці обставини, важливо, щоб при отриманні травми людина відразу звернулася до лікаря, щоб вона змогла поставити правильний діагноз. І лише після цього необхідно приступати до вибору відповідної моделі бандажу- ортезу.

Протипоказання до використання

Як і будь-який медичний виріб, бандажі - ортези мають низку протипоказань. Їх не можна використовувати у таких випадках:

 • шкірні захворювання;
 • відкриті рани;
 • поява набряків та пухлин.

За цих протипоказань використовувати бандаж - ортез не можна.

Щоб гарантовано купити відповідний бандаж - ортез на променево-зап'ястковий суглоб, слід відвідати магазин Андерлайн. Тут представлений широкий асортимент, а всі товари продаються за найвигіднішими цінами. Купівля здійснюється у два кліки, після чого працівники одразу надішлють замовлення на вказану адресу. Всі бандажі - ортези можуть похвалитися високою якістю та надійністю. Також на нашому сайті ві можете придбати пластир для суглобів і не тільки.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.