Кількість
|
Вартість
|
||
|
При виконанні різних вправ на руки великому навантаженню піддається променево-зап'ястковий суглоб, розташований в районі кисті. Через це є висока можливість пошкодити його, особливо якщо спортсмен має недостатню кількість досвіду і виконує деякі елементи неправильно. Також суглоби, розташовані в кисті, можуть отримувати мікротравми не тільки у спортсменів, а й у людей, які працюють у певних галузях. Щоб убезпечити себе від пошкоджень або скоротити процес відновлення, слід використовувати бандаж - ортез на променево-зап'ястковий суглоб. Але як правильно підібрати потрібну модель?
Кому може знадобитися бандаж - ортез променево-зап'ястковий суглоб
Найчастіше бандаж - ортез на променево-зап'ястковий суглоб може знадобитися спортсменам. Однак ним користуються люди з наступних професій:
- касири;
- офісні працівники;
- музиканти;
- кіберспортсмени.
Справа в тому, що у них суглоби кисті теж зазнають великих навантажень. А оскільки в цьому місці відсутня велика кількість м'язів та тканин, при зовнішньому впливі весь тиск припадає саме на нього.
Також бандаж - ортез може знадобитися будь-якій людині, яка отримала травму. Її можна заробити навіть за незначного падіння, невдало виставивши руку. І тоді потрібно підібрати правильну модель. Більшість із них представляють конструкцію, що одягається на руку. Між великим і вказівним пальцем є петля, яка дає бандажу - ортезу йти убік ліктя. Решта є рукав з застібками, який щільно обволікає суглоб і не дає йому змінювати положення.
Класифікація бандажів - ортезів за жорсткістю
Бандажі - ортези на променево-зап'ястковий суглоб мають класифікацію за рівнем жорсткості:
- Легкі. Найчастіше являють собою еластичний бинт, який намотується на руку. Також існують моделі, що є рукавичкою без пальців. Вони використовуються для профілактики від пошкоджень та під час відновлення від несерйозних пошкоджень. Такі бандажі – ортези знижують навантаження під час вправ.
- Напівжорсткі. У конструкцію таких моделей входять вставки з алюмінію та пластику. Для покращення фіксації бандажі - ортези оснащені застібками або липучками. Після установки конструкції суглоб приймає правильне положення, завдяки чому прискорюється відновлення від травми.
- Жорсткі. Використовуються для відновлення від серйозних травм. Після установки кисть руки повністю у нерухомому стані. На період використання людині бажано відмовитися від будь-яких навантажень та активностей. Жорсткий бандаж - ортез при правильному підборі моделі здатний повністю замінити гіпсову пов'язку, при цьому він буде набагато зручнішим у використанні.
Також в окрему категорію іноді виділяють бандажі - ортези із фіксаторами для великого пальця, бандаж для ліктьового суглобу. Хоча це не відноситься до променево-зап'ясткового суглоба, при певних травмах може знадобитися його знерухомити.
Матеріали для виготовлення бандажів - ортезів
Оскільки бандажі - ортези відносяться до медичних виробів, вони мають бути не лише ефективними при лікуванні, а й гігієнічними. Через це під час виготовлення використовуються певні матеріали.
В якості тканини використовуються ті, що мають наступні властивості:
- щільний пластик, що не має електромагнітних властивостей;
- гелеві полімери, що є еластичними;
- алюмінієві пластини, що підвищують рівень фіксації суглоба;
- фіксуючі застібки з алюмінію або пластику, що дозволяють краще зафіксувати виріб на руці.
Залежно від конструкції бандаж - ортез використовується для лікування та профілактики певних травм та захворювань.
Коли може знадобитися бандаж - ортез на променево-зап'ястковий суглоб
Використовувати бандаж - ортез необхідно у таких випадках:
- при отриманні травм;
- утворенні тунельного синдрому;
- появі запальних процесів;
- при артриті та артрозі суглобів;
- при відновлювальному процесі після травм.
До травм, під час яких необхідно використовувати бандаж - ортез, належать:
- Розтягнення та розриви зв'язок. Зазвичай вони супроводжуються сильним болем, пухлинами та гематомами. Під час відновлювального процесу потрібно встановити жорсткий бандаж - ортез та повністю знерухомити кисть руки.
- Вивихи, під час яких ушкоджуються зв'язки, відбувається зміщення кисті. Якщо травма виявляється особливо серйозною, рука зовсім не може рухатися. В цьому випадку фіксатор ставиться на 2-3 тижні, під час яких кисть залишається нерухомою.
- Переломи та пошкодження, пов'язані з падінням. Часто перед відновлювальним процесом проводиться операція. Потім, як бандаж - ортез використовується еластичний джгут або напівжорсткий фіксатор.
Враховуючи ці обставини, важливо, щоб при отриманні травми людина відразу звернулася до лікаря, щоб вона змогла поставити правильний діагноз. І лише після цього необхідно приступати до вибору відповідної моделі бандажу- ортезу.
Протипоказання до використання
Як і будь-який медичний виріб, бандажі - ортези мають низку протипоказань. Їх не можна використовувати у таких випадках:
- шкірні захворювання;
- відкриті рани;
- поява набряків та пухлин.
За цих протипоказань використовувати бандаж - ортез не можна.
Щоб гарантовано купити відповідний бандаж - ортез на променево-зап'ястковий суглоб, слід відвідати магазин Андерлайн. Тут представлений широкий асортимент, а всі товари продаються за найвигіднішими цінами. Купівля здійснюється у два кліки, після чого працівники одразу надішлють замовлення на вказану адресу. Всі бандажі - ортези можуть похвалитися високою якістю та надійністю. Також на нашому сайті ві можете придбати пластир для суглобів і не тільки.