Додайте товари до списку бажань
0

Бандажі для собак на лапи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Спеціальний догляд для домашніх вихованців – це часта необхідність. Одним із аксесуарів для догляду є бандаж для собак на лапу. Це чудова альтернатива бинтам, еластичним бинтам та пов'язкам. Бандажі – ортези для собак використовуються як на тіло, так і кінцівки. Для того щоб собачий бандаж виконав свою функцію і зберіг або відновив здоров'я, необхідно серйозно підійти до вибору медичного товару.

Бандаж або фіксатори суглобів для собак можна купити не лише у ветеринарній аптеці чи зоомагазині, а також у нашому інтернет-магазині Андерлайн.

Різновиди бандажів для лап собаки:

 1. Найпоширеніша причина – порожнинна операція (наприклад, операція на кишечнику чи шлунку). Але також бандаж використовується при інших операціях на грудній клітці або на боці тварини. Справа в тому, що бандаж собаці набагато кращий, ніж звичайна пов'язка, допомагає зберегти шви у собаки від пошкоджень і забруднень. Дуже часто тварина намагається зняти пов'язку, або вона сама сповзає під час руху вихованця. Також собака лиже та роздирає шви, що призводить до забруднення та занесення інфекції в рану. Або шви розходяться. Собачий бандаж дозволяє досить щільно закрити післяопераційну рану та обмежити доступ тварини та вологи до неї. Однак, завдяки бавовняній тканині з якої виконаний бандаж, рана продовжує дихати, що дозволяє їй швидко зажити. Також завдяки тому, що бандаж для собак щільно фіксується до тіла, можливо прикласти до рани стерильну серветку з антисептичними розчинами або лікувальними мазями. Однак, на відміну від пов'язок, бандаж для лапи собаки, відмінно дозволяє домашньому вихованцю активно рухатися, не стискаючи рухів за рахунок правильної анатомічної фіксації за допомогою спеціальних зав'язок.
 2. Для кінцівок, а точніше суглобів, використовуються спеціальні бандажі – фіксатори для собак з еластичних вологонепроникних матеріалів, наприклад з неопрену або нейлону.

Такі бандажі для собак потрібні за умови:

 • хронічний артрит;
 • до та після операцій на суглобах;
 • пошкодження зв'язок;
 • знесивно-компульсивний розлад.

Травми найчастіше з'являються в скакальному або зап'ястному суглобі, тому ортопедичні бандажі для собак на кінцівки розраховані для того, щоб зафіксувати суглоб безпосередньо після травми, полегшити біль тварини, сприяти швидкому одужанню за рахунок обмеження рухової активності та обмеження попадання вологи за будь-якої погоди.

 1. Ще одна з частих причин використання бандажів для собак – захист та профілактика травм кінцівок та суглобів під час занять активними видами спорту та на змаганнях (аджиліті, фрісбі, флайбол). Спеціальні еластичні бандажі – фіксатори для лап собак, які щільно фіксують суглоб, допомагають скоротити навантаження при стрибках на скакальний і зап'ястний суглоби (травми виникають найчастіше в них).

Відмінності в бандажах для собак є не лише за призначенням та матеріалом, а й за розмірами. Дуже важливо правильно підібрати розмір бандажа для собаки, щоб він не був надто маленьким або надто великим. Якщо бандаж на лапу собаки буде на розмір менше, він натиратиме шви і рану і сковуватиме рухи тварини. Якщо бандаж буде на розмір більше - він просто не впорається зі своєю функцією і буде марним.

Для того, щоб визначитися з розміром необхідно виміряти домашнього вихованця від основи шиї до основи хвоста, а також визначити об'єм грудей тварини. Зазвичай є 7 розмірів бандажів для собак (для тіла), які нумеруються зростаюче:

 1. 38-47 см
 2. 48-58 см
 3. 59-68 см
 4. 69-79 см
 5. 80-90 см
 6. 91-103 см
 7. 104-116 см

Таким чином, розмір збільшується з кожними 10-ма см.

Бандаж для кінцівок має свої особливості в розмірах. Ці бандажі зазвичай визначаються за допомогою латинських літер – S, M, L, XL. Розмір фіксаторів для лап собаки підбирається за вагою вихованця (корелює з об'ємом кінцівки):

 1. S - 6-20 кг
 2. M - 20-35 кг
 3. L - 35-50 кг
 4. XL - более 50 кг.

Дуже важливо вибрати тканину на бандажі для суглобів собак. Тканина повинна бути в міру м'якою та в міру щільною. Потрібно простежити, щоб рядки на бандажі для собак були рівними, щоб не стирчали нитки. Зав'язки повинні бути товстими, щільними, бути міцно пришити до основи бандажу.

Також велику роль у виборі грає колір бандажу для собак. Все залежить від призначення бандажу. Якщо він використовується як профілактичний, то можна взяти більш практичний, наприклад, темний колір. При лікувальному, захисному використанні на рані тварини необхідно зупинитися більш світлому кольорі, щоб добре було видно кров, гній, інші виділення з рани.

Необхідно пам'ятати, що бандаж для собаки – це медична річ для лікування. Тому дуже важливо тримати бандаж у чистоті, вчасно міняти. Для цього потрібно декілька бандажів для собаки купити, які змінюватимуть один одного при забрудненні. Після того, як бандаж використовувався, його можна випрати, простерилізувати, прогладити і використовувати повторно.

Ще один із важливих моментів – не тільки потрібно правильно вибрати бандаж, але й правильно його вдягнути. У випадку з кінцівками дуже часто бандаж виробляють із цілісного еластичного полотна, тому такий бандаж для собаки закріпити не важко.

Бандаж для тіла необхідно надягати в наступному порядку:

 • зав'язати стрічки біля основи шиї;
 • простежити, щоб отвір для передніх лап не змістився;
 • зав'язати бандаж для собак у сфері лопаток;
 • зав'язати бандаж посередині спини;
 • зав'язати стрічки в області попереку;
 • просмикнути задні лапи в отвір для них;
 • зав'язати стрічки біля основи хвоста.

 

Завжди слідкуйте за правильністю одягненого бандажа на лапу для собак, щоб тварина не заплуталася в ньому, не зачепилося ніде, щоб рухи не були скуті, бандаж не повинен натирати і перетискати, але також і не повинен бовтатися на тілі. Найкращий варіант - перший раз надягти бандаж відразу після операції, ще під час наркозу. Але потім все одно доведеться міняти бандаж, тому необхідно вигадати заохочення для домашнього вихованця, щоб він допомагав при процедурі, а не перешкоджав їй.

Також у нас є зручна і комфортна спортивна сумка на пояс для бігу з собакою. Інші ремені та сумки мають конструкції, на які люди скаржаться, що вони не практичні. Kyncilor, виготовлений зі спеціального матеріалу, а 4 кишені дозволяють рівномірно розподіляти всі ваші речі. Це звільнить ваші руки і дасть можливість бігати та грати з вашим вихованцем.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.