Додайте товари до списку бажань
0

Бандажі для плечового суглоба

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Травма плеча - це одне з найнеприємніших наслідків, яке може бути в ході виконання вправ або при забитому місці. Складність полягає в тому, що коли потрібно зафіксувати суглоби та м'язи у нерухомому стані, зробити це непросто. На плече не можна накласти гіпс, тому доводиться шукати інших способів вирішення проблеми. Найоптимальнішим є встановлення бандажа для плечового суглоба. Виріб дозволяє належним чином зафіксувати плече у правильному положенні, що суттєво прискорює процес відновлення. Однак підібрати підходящий бандаж не так просто, оскільки під час процесу потрібно враховувати кілька факторів.

Що таке бандаж для плечового суглоба?

Під бандажом плечового суглоба мається на увазі фіксатор, який повністю або частково знерухомлює плече, обмежуючи в русі наявні в ньому елементи. Виріб також знижує навантаження на м'язи, дозволяючи їм більше часу перебувати у спокої. Це суттєво прискорює процес відновлення та дозволяє надалі уникнути небажаних ускладнень.

Коли потрібний бандаж для плеча?

Існує хибна думка, що носити бандаж на плечі потрібно тільки під час відновлення від травми. Проте іноді лікарі рекомендують використовувати його й у профілактичних цілях. Наприклад, якщо людина має підозру на розвиток будь-яких хронічних захворювань. то буде зайвим фіксувати плече хоча б на пару годин на день, щоб уповільнити небажаний процес.

Однак у більшості випадків подібний фіксатор дійсно використовується для відновлення після травми або операції. Людина може самостійно зрозуміти, що їй необхідний бандаж по сильному болю у плечовому суглобі, який з'являється практично за будь-якого виду пошкоджень. До останніх можна віднести:

  1. Розвиток вірусних захворювань, попадання інфекції у плече.

  2. Травми: розтягнення, вивихи та переломи.

  3. Наявність хронічних патологій.

  4. Зношування плечового суглоба із віком.

  5. Поява запалень.

Якщо було виявлено одне з вищеописаних причин, людині слід відразу попросити лікаря виписати бандаж і підказати з придбанням правильної моделі.

Види бандажів для плечового суглоба

Залежно від ступеня травми використовується модель бандажа, що має унікальні особливості. Вирізняють такі види:

  1. Бандаж для занять спортом. Дана модель має спеціальну конструкцію, яка практично не сковує руху та дозволяє виконувати більшість вправ. при цьому знижуючи навантаження на суглоби. У конструкції відсутні ремені, які роблять руку нерухомою та притискають її щільно до тіла. Виготовляється фіксатор із еластичних елементів, які добре пропускають повітря.

  2. Підтримуючий бандаж. Використовується для лікування хронічних захворювань, також допомагає зменшити навантаження на плечовий суглоб.

  3. Лімітуючий бандаж. Використовується при серйозних травмах, частково обмежує рух плеча, тим самим дозволяючи суглобам та м'язам залишатися у стані спокою.

  4. Іммобілізуючий бандаж. Фіксує руку та плече таким чином, що вони перебувають у знерухомленому стані. Такий бандаж застосовується у разі відновлення після тяжких травм або хірургічного втручання. Важливо, щоб конструкцію встановлював кваліфікований спеціаліст. Якщо він неправильно розмістить бандаж, то у майбутньому можуть виникнути ускладнення через неправильно заліковане ушкодження.

  5. Пов'язка Дезо. Використовується при переломі плечового суглоба зі зміщенням. Особливість конструкції полягає в тому, що вона кріпиться до талії, після чого плавно переходить на груди та плече.

Деякі бандажі, незалежно від свого типу, мають зігріваючий і масажний ефект. Це дозволяє знизити біль, налагодити кровообіг і прискорити процес загоєння, а також запобігти розвитку захворювань. У конструкції можуть бути додаткові елементи у вигляді шин, ребер жорсткості, подушки абдукції і т.д.

Протипоказання

Не кожен може використовувати бандаж для плечового суглоба. Існує ряд протипоказань, через які доведеться відмовитися від цього способу лікування:

  • наявність шкірних захворювань: навіть незважаючи на те, що бандажі виготовляються з дихаючого матеріалу, при контакті з проблемною поверхнею вони можуть викликати додаткові ускладнення;

  • при відкритих переломах: перед установкою потрібно виконати хірургічну операцію, після чого обговорити з лікарем, чи слід встановлювати бондаж;

  • якщо є пухлини на плечі, то навряд чи вдасться встановити фіксатор належним чином, і в першу чергу слід позбутися їх.

Як тільки виникає потреба в установці бандажу людина відразу повинна згадати про наявність цих протипоказань і перевірити, чи є в неї хоча б одне з них. Оскільки кожна ситуація є унікальною, лікар повинен особисто переконатись, що фіксатор можна використовувати. У деяких людей можуть виявитися індивідуальні протипоказання, виявити які здатний лише кваліфікований спеціаліст. Більше того, нехтуючи допомогою лікаря, людина може купити і використовувати невідповідну модель, що також протипоказано.

 

Щоб гарантовано придбати якісний бандаж для плечового суглоба, слід звернутись до магазину Underline. Тут представлений широкий вибір моделей, що ідеально підходять під певні ситуації. Клієнт здатний вибрати за вигідною ціною як фіксатор, що використовується у профілактичних цілях, так і складну конструкцію, призначену для відновлення після серйозних переломів. Фахівці Underline завжди відправляють товари в найкоротший термін, тому після оформлення замовлення клієнт вже за кілька днів отримає на руки своє придбання. Сайт магазину має простий і зрозумілий дизайн, завдяки чому будь-який швидко підбере відповідний варіант.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.