Добавьте товары в желания
0

Отзывы о магазине

5.0
3 отзыва
Сортировка:
Замовляла тут бандаж для коліна A0017-AB
по розміру супер, можна липучками все добре відрегулювати, доставили на наступний день, сервісом і товаром довольна??
Ответить
Ганна Колонюк,
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що вам сподобався наш бандаж A0017-AB і ви задоволені якістю та швидкою доставкою. Ваша задоволеність є для нас важливою! ?? Не соромтеся звертатися, якщо у вас з'являться ще питання або потреба у допомозі.
Ответить
Маю хронічні проблеми з коліном, купив бандаж в цьому магазині. Раніше носив бандаж іншої фірми, але потрібно було знайти дешевший варіант. В цілому товаром задоволений. Сервіс нормальний. дякую
Ответить
Артур Філоненко, Добрий день!

Дякуємо вам за ваш відгук! Ми завжди стараємося надавати якісні товари за доступними цінами, і ми раді, що вам сподобався бандаж, який ви придбали в нашому магазині. Розуміння важливості економії, особливо при хронічних проблемах з коліном, цінуємо.

Наша команда завжди готова надати вам підтримку та консультацію, якщо у вас виникають питання щодо вибору продуктів для здоров'я. Ми віримо, що наша мета - забезпечити наших клієнтів надійними рішеннями для полегшення їхнього стану і комфорту.

Якщо у вас будуть будь-які інші запитання або побажання, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди готові допомогти вам.

Дякуємо за вибір нашого магазину та позитивний відгук! Бажаємо вам якнайкращого здоров'я та комфорту.
Ответить
Чудовий магазин! Корсет навіть після прання добре фіксується і обслуговування на рівні.
Ответить
Дмитро Мінгалєєв, дякуємо за підтримку та довіру! :)
Ответить
Наверх

Мы заботимся о вашей конфиденциальности

Этот веб-сайт использует файлы cookie для маркетинга и статистических целей, а также для безопасной и оптимальной работы сайта. Вы можете изменить это в настройках вашего браузера. Нажмите на кнопку «Согласиться», чтобы дать согласие на использование файлов cookie. Подробнее можно ознакомиться на странице Пользовательское соглашение.